Slide background

Please leave this field empty.

Zarząd Spółki


PREZES ZARZĄDU: Bohdan Kozak

 32 621 95 35
b.kozak@zoz.net.pl

WICEPREZES ZARZĄDU: Ilona Tkocz-Furman

 32 621 95 35
wiceprezes@zoz.net.pl

 

Kadra zarządzająca

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. LECZNICTWA:
Elwira Zając

 32 621 95 35
e.zajac@zoz.net.pl

KANCELARIA OGÓLNA:
Referent Magdalena Bartoszek

32 621 95 35
sekretariat@zoz.net.pl
sekretariat.zoz@gmail.com

SEKCJA STATYSTYKI I ROZLICZEŃ:
Jolanta Biskup
Agnieszka Błach-Mamok
Anna Bartocha
Agnieszka Bek
Mariola Bienioszek

32 621 95 39
statystyka@zoz.net.pl

PRACOWNIK SOCJALNY:
Ewelina Jajczyk

 517 279 333  e.jajczyk@zoz.net.pl

SEKCJA KSIĘGOWOŚCI DS. ROZLICZEŃ OSOBOWYCH:
Justyna Zembrzuska
Irena Auguścik
Katarzyna Sobczyk
Sylwia Kęsicka

32 621 95 37
kadry@zoz.net.pl

PIELĘGNIARKA NACZELNA:
Alina Lurka

32 621 95 40
a.lurka@zoz.net.pl

PIELĘGNIARKA EPIDEMIOLOGICZNA:
Grażyna Hendel

32 621 95 40
g.paluch@zoz.net.pl

KASA:
Ewa Zielińska

32 621 95 41
e.zielinska@zoz.net.pl

SEKCJA ADMINISTRACYJNO-EKSPLOATACYJNA:
Agnieszka Gerstner

32 621 95 44
 a.gerstner@zoz.net.pl

INFORMATYK:
Jacek Olszówka
Krzysztof Sybila

32 621 95 36
informatyka@zoz.net.pl

SEKCJA ZAOPATRZENIA I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:
Jacek Drażyk
Joanna Możdżonek-Wazl
Patrycja Duszenko

32 621 95 45
zaopatrzenie@zoz.net.pl
zamowieniapubliczne@gmail.com

MAGAZYN:
Ewa Labeńska

 32 621 95 06  e.labenska@zoz.net.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY:
Bogumiła Wolny

32 621 95 42
b.wolny@zoz.net.pl

KSIĘGOWOŚĆ:
Alicja Borkowska
Karina Sobotka
Natalia Sobota

32 621 95 43
ksiegowosc@zoz.net.pl

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-PRAWNY-BIURO ZARZĄDU:
Irena Proczek

32 621 95 56
i.proczek@zoz.net.pl

Jolanta Wieczorek
Monika Pyrchała
Katarzyna Michalik
Marlena Czyżycka

32 621 95 49
biuro@zoz.net.pl

INSPEKTOR OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNEJ,
KANCELARIA TAJNA, INSPEKTOR P/POŻ,
INSPEKTOR OC
Marek Staruszkiewicz

32 245 62 94
m.staruszkiewicz@zoz.net.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Marlena Czyżycka

32 621 95 56
m.czyzycka@zoz.net.pl

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. JAKOŚCI,
RZECZNIK SZPITALA
Katarzyna Tomczyk

32 621 95 58
k.tomczyk@zoz.net.pl

KIEROWNIK OPERACYJNY
Małgorzata Balczarek-Borecka

32 621 95 58
m.balczarekborecka@zoz.net.pl

 

 

 

CENTRALA TELEFONICZNA  (32) 245 50 41 do 45
IZBA PRZYJĘĆ  (32) 621 95 03
PEDIATRYCZNA IZBA PRZYJĘĆ  (32) 621 95 29

 

 


 

<< Wróć

Kontakt

Informacje kontaktowe

Zespół Opieki Zdrowotnej
w Świętochłowicach Spółka z o.o.
41-605 Świętochłowice
ul. Chorzowska 38

Sąd Rejonowy w Katowicach
KRS: 0000426290 
NIP: 627-16-69-770
REGON: 000311450

Kancelaria Ogólna
32 621 95 35, fax. 32 245 34 40

Ważne numery telefonów

Centrala Telefoniczna
32 245 50 41~5

Izba Przyjęć
32 346-14-89

Punkt Przyjęć Pediatrycznych
32 245 50 41~5 wew. 323

Szkoła rodzenia

41-600 Świętochłowice
ul. Zubrzyckiego 36

tel. 602 304 796 - Martyna Szałowska-Perz

fb_icon_325x325