Slide background

Please leave this field empty.

Zarząd Spółki


PREZES ZARZĄDU: Kinga Wieczorek
 32 621 95 35
k.wieczorek@zoz.net.pl
WICEPREZES ZARZĄDU: Ilona Tkocz-Furman  32 621 95 35
wiceprezes@zoz.net.pl

 

Kadra zarządzająca

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. LECZNICTWA:
Elwira Zając
 32 621 95 35
e.zajac@zoz.net.pl
KANCELARIA OGÓLNA:
Referent Sylwia Kęsicka
32 621 95 35
sekretariat@zoz.net.pl
sekretariat.zoz@gmail.com

SEKCJA STATYSTYKI I ROZLICZEŃ:
Jolanta Biskup
Agnieszka Błach
Anna Bartocha
Agnieszka Bek

32 621 95 39
statystyka@zoz.net.pl

SEKCJA KSIĘGOWOŚCI DS. ROZLICZEŃ OSOBOWYCH:
Justyna Zembrzuska
Irena Auguścik
Katarzyna Sobczyk

32 621 95 37
kadry@zoz.net.pl
PIELĘGNIARKA NACZELNA:
Karina Kordula-Maczuch
32 621 95 40
k.maczuch@zoz.net.pl
PIELĘGNIARKA EPIDEMIOLOGICZNA:
Edyta Grzywaczyk
32 621 95 56
e.grzywaczyk@zoz.net.pl
KASA:
Ewa Zielińska
32 621 95 41
e.zielinska@zoz.net.pl

SEKCJA ADMINISTRACYJNO-EKSPLOATACYJNA:
Stefania Korzeczek

32 621 95 44
s.korzeczek@zoz.net.pl

INFORMATYK:
Dariusz Pachciński
Robert Kalus

32 621 95 36
informatyka@zoz.net.pl

SEKCJA ZAOPATRZENIA I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:
Jacek Drażyk
Grzegorz Poliwoda

32 621 95 45
zaopatrzenie@zoz.net.pl
zamowieniapubliczne@gmail.com
GŁÓWNY KSIĘGOWY:
Bogumiła Wolny
32 621 95 42
b.wolny@zoz.net.pl

KSIĘGOWOŚĆ:
Alicja Borkowska
Karina Sobotka
Michał Dworski

32 621 95 43
ksiegowosc@zoz.net.pl
DZIAŁ ORGANIZACYJNO-PRAWNY-BIURO ZARZĄDU:
Kierownik Irena Proczek
32 621 95 38
i.proczek@zoz.net.pl

Jolanta Wieczorek
Monika Pyrchała

32 621 95 49
biuro@zoz.net.pl
INSPEKTOR OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNEJ,
KANCELARIA TAJNA, INSPEKTOR P/POŻ,
INSPEKTOR OC
Marek Staruszkiewicz
32 245 62 94
m.staruszkiewicz@zoz.net.pl

 

 

 

CENTRALA TELEFONICZNA  (32) 245 50 41 do 45
IZBA PRZYJĘĆ  (32) 621 95 03
PEDIATRYCZNA IZBA PRZYJĘĆ  (32) 621 95 29

 

 


 

<< Wróć

Kontakt

Informacje kontaktowe

Zespół Opieki Zdrowotnej
w Świętochłowicach Spółka z o.o.
41-605 Świętochłowice
ul. Chorzowska 38

tel. +48 32 245 50 41 ~ 5

KANCELARIA OGÓLNA
+48 32 621 95 35
fax. +48 32 245 34 40

Sąd Rejonowy w Katowicach
KRS: 0000426290 
NIP: 627-16-69-770
REGON: 000311450

Ważne numery telefonów

Centrala Telefoniczna
32 245 50 41~5

Izba Przyjęć
32 346-14-89

Pediatryczna Izba Przyjęć
32 245 50 41~5 wew. 323

Formularz kontaktowy

formularz nie służy do rejestracji w poradni!


Please leave this field empty.